ORLEW vs ROTAR - 10.04.(NIEDZIELA) GODZ. 16:30!

Tak, tak, tak - to już w tą niedzielę rusza upragniona, długo wyczekiwana runda wiosenna sezonu 15/16. Jak wiemy przystępujemy do tej rundy jako lider, aczkolwiek nie wypracowaliśmy sobie tak dużej przewagi, aby móc spocząć na laurach. W każdym meczu musimy walczyć o trzy punkty. Zaczynamy! Na pierwszy ogień idzie stosunkowo dobrze nam znana drużyna z Suchodołu. W rundzie jesiennej na naszym stadionie padł wynik 6:3 na korzyść naszej drużyny, pomimo wszystko mecz nie był łatwy, a wynik w 100% nie odzwierciedla boiskowej walki. Jak będzie teraz? Odpowiedź już w niedziele.

"ORLEW" Suchodół vs "ROTAR" WĘGLÓWKA - niedziela 10.04.2016r. Euroboisko Krosno godz. 16:30!!!

*Zawodnicy zbiórka o 15:30 na kopalni.

** Gramy w komplecie zielono-czarnym (zielone koszulki-czarne spodenki-czerwone getry)